GOPR1023tv

badoomtss_web_header_

22.-25. juuni 2017

//EST//

4 päeva pilet sisaldab telkimiskohta ja hommikusööki. Õhtusöögiga piletid veidi kallimad.
Päevapilet ei sisalda telkimist ning kehtivad kella 10-st kuni 24-ni.
Süüa saab osta kohapealt või võib kaasa võtta.

4 päeva õhtusöögita, 60€
4 päeva ja 3 õhtusööki, 90€
Päevapilet, 15€
Päevapilet + camping, 25€

Tsirkuse Festival Badoom Tss toimub Tori põhikoolis Pärnumaal, 22. – 25. Juuni 2017
(Festivali kaart goo.gl/rkKy5Y)

Jaanipäeval on Toris kõige suurem lõke. Juba teist aastat on Tori Tsirkusepealinn terveks jaani nädalavahetuseks. Eesti teine Tsirkuse Konventsioon toimub just seal! Nimeks ikka ja jälle Badoom Tss… Kohti on 70. Registreeru kohe!

Tsirkuse konventsioon?! Kui sa eelmine aasta kohal polnud siis väike tutvustus sulle. Töötoad, etendused, häppeningid, üritused, meistriklassid, lõbu, naer, uued sõbrad nii algajatele kui professionaalidele, vanadele ja noortele, pikajuukselistele kui ka lühijuukselistele. Kõik on teretulnud!

Kohal on Luke Burrage (GBR) www.lukeburrage.com kes viib läbi töötubasid, esineb ning on niisama ilgelt lahe. Ta on esimest korda Eestis ning võtame ta rõõmsalt vastu.

Üleüldiste veidrustega loob atmosfääri Dan le Man (AUS), kes toob lisaks komöödiat ja tsirkusetrikke. Miskipärast on ta Eestis olnud juba tükk aega, kuid infot tema kohta: www.dan-le-man.com

Võtame osa ka jaanipäevast. Tori jaanituli toimub 22. juuni. Meie oleme kohal! Vaatame, kuidas Zerkala keerutab põlevaid asju. Oh seda tuld ja soojust!

Kui lihased hakkavad trennist ja uutest trikkidest krampi tõmbama, siis meil on kohapeal ka massöör Merilin, kes teab, kuidas lihaseid lõdvestada.

Konventsioon on ühe päeva jagu pikem, et saaksid kogeda, õppida, mängida, jagada kõike rohkem. Kuid hind on sama! Kõik piletid (päevapilet on erand) sisaldavad hommikusööki, telkimist, ruumide kasutamist, töötubasid ja etendusi. Nagu ikka, võid tuua oma toidu ning seda jagamatult süüa või jagada ja teistega koos süüa (köögi kasutamise võimalust kahjuks pole).

+ 24h tsirkuse saal
+ Töötoad (erinevad tsirkuse alad)
+ Väliväljakud (vollyclub, slackline jne)
+ Telkimine õues, WC ja dušš ruumides
+ Erinevad showd
+ Saab osta ja müüa vahendeid
+ Lõke
+ Jõgi
Registreerimine
Kui on küsimusi või soov lihtsalt rääkida: info@opentsirkusstage.eu
www.opentsirkusstage.eu

FB üritus

 

//ENG//

All 4 Day tickets include camping and breakfast.
Day tickets are valid from 10am until midnight (no staying overnight)
Food can be bought on site or bring your own.

4 Days ticket, €60
4 Days with 3 dinners, €90
Day ticket only, €15
Day ticket + camping, €25

Circus Convention, Badoom Tss will be held in
Tori Pohikool, Virula 11, 86801, Tori, Pärnu maakond, Estonia (Festival map : goo.gl/rkKy5Y)
22. – 25. June 2017

Tori has the biggest Midsummer fire and for the second year, Tori will also be the biggest Circus town in Estonia. Badoom Tsss… second edition. Only 70 spots. Register now!

Workshops, happenings, fun, performances, masterclasses, giggles and new friends for beginners and professionals, young and old. Long haired and short haired (and no haired). That means you.

International juggler and entertainer Luke Burrage (GBR) www.lukeburrage.com will be attending, running workshops, performing shows and generally being awesome. He’ll also introduce us to Fight Night which will certainly be good all round fun!! We’re very lucky and excited to host him for his first time in Estonia. Let’s all make him feel properly welcome.

Plus there’ll be Dan le Man (AUS) who’ll bring his comedy, MC skills, circus tricks and general silliness. Though he’s been around Estonia for a little while now so of course it’s not that interesting… or is it! www.dan-le-man.com

We’ll also be part of the midsummer bonfire for the town of Tori (on the 22nd), where we’ll burn, turn and… put loads of props on fire. All lead by the Zerkala fire troupe.

If the body gets sore then Merilin from Merilini ilutuba will be there with all the necessary gizmos and bits and bobs to turn those muscles upside down!

The konvention is also 1 day longer than last year and we’ve been able to keep the prices super affordable. All tickets include breakfast, camping, facilities, workshops and shows. Remember if you’re on a budget, you can bring your own food and cook camping style.

Facilities
+ Outdoor camping, with indoor toilet and shower facilities
+ 24 hour Circus Hall
+ Outdoor play area (Volleyclub, slacklining, all skills)
+ Sports track / Tennis courts (unicycling, joggling, cyr, german wheel)
+ Workshops (many different skills)
+ Public, Renegade and Fire Shows
+ Traders Alley (buy, sell, swap gear)
+ Bonfire / Fire Show
+ River (swimming)
Registration form
Other Questions: info@opentsirkusstage.eu
www.opentsirkusstage.eu

FB Event